آموزش استفاده از پلاتفرم

چنجلی برای تبدیل رمز ارزها

نکات مهم:

پلاتفرم چنجلی کیف پولی برای ذخیره دارایی های شما ندارد و شما رمز ارز مورد نظر را از کیف پولتان به آدرسی که به شما می‌دهد منتقل می‌کنید و به مقدار آن رمز ارز دیگری دریافت می‌کنید و برای دریافت رمز ارز جدید باید آدرسی جهت دریافت آن به چنجلی بدهید.

با فیلتر شکن وارد سایت چنجلی شوید.

کارمزد چنجلی 0.5 درصد است.

چنجلی بیشتر برای افرادی کاربرد دارد که دارایی هایشان را به صرافی ها انتقال نمی‌دهند و در کیف پول‌های سخت افزاری نگه داری می‌کنند.

مقداری که برای شما از طرف چنجلی تبدیل و ارسال می‌شود ممکن است کمتر و یا بیشتر از مقداری باشد که در ماشین حساب چنجلی به شما نمایش داده است(به دلیل تغییر نرخ هنگامی که رمز ارز به آدرس مورد نظر می‌رسد)

توسط لینک زیر وارد سایت چنجلی شوید و یک حساب کاربری در آن ایجاد نمایید.

برای ثبت نام روی گزینه sign up در بالای صفحه سمت راست کلیک کنید.

در کادر باز شده سمت راست درون فرمی که در تصویر زیر با شماره 1 مشخص شده ایمیلتان را وارد کنید سپس روی گزینه continue to exchange که با 2 مشخص شده کلیک کنید.

اکنون باید به صندوق ایمیلتان رجوع کنید یک ایمیل برایتان ارسال شده که متن آن در تصویر زیر مشخص است روی گزینه مشخص شده کلیک کنید تا ایمیلتان تایید شود پس از کلیک روی این گزینه وارد حسابتان در چنجلی می‌شوید و همچنین یک ایمیل دیگر حاوی نام کاربری و ایمیلتان برای شما ارسال می‌شود آنها را نیز ذخیره سازی نمایید.

در صفحه زیر در قسمت شماره 1 کلیک کنید و از لیست باز شده ارزی را که در اختیار شماست و قصد تبدیل آن به ارز دیگری را دارید را انتخاب کنید. در فرم پایینی قسمت مشخص شده با شماره 2 کلیک کنید و در لیست باز شده ارزی را که قصد دارید به آن تبدیل کنید را انتخاب کنید. در قسمت شماره 3 مقدار ارزی که برای تبدیل ارسال می‌کنید را وارد کنید. در قسمت 4 به شما مقداری که برایتان ارسال می‌شود را مشاهده می‌کنید که ممکن است اندکی کمتر یا بیشتر ازاین مقدار برای شما ارسال شود. در قسمت 5 تیک تایید را بزنید. و روی گزینه Next step کلیک کنید.

در این مرحله باید یک آدرس جهت دریافت ارز تبدیل شده وارد نمایید و روی Next step کلیک کنید.

اکنون می‌توانید اطلاعات وارد شده را اعتبار سنجی نمایید تمامی ورودی ها و مقدار تقریبی دریافتی شما مشخص است اگر آنها را تایید می‌کنید روی Confirm & make payment کلیک کنید. در این مرحله اگر مقدار زیادی را برای تبدیل وارد نمایید از شما اطلاعات احراز هویت می‌خواهد اما برای تراکنش های کم که در اینجا 0.1 بیت کوین هست نیازی به احراز نیست.

در این مرحله باید مقدار موجود در کادر شماره 1 تصویر زیر را به آدرس شماره 2 ارسال کنید شما تا 36 ساعت وقت برای ارسال دارید پس از آن اقدام به پرداخت نکنید چراکه تراکنش کنسل می‌شود و باید مجددا اقدام نمایید.

پس از واریز رمز ارز به صورت اتوماتیک ربات چنجلی متوجه انتقال شما شده و رمز ارز جدید را به آدرس شما ارسال می‌کند.