تمامی اطلاعاتی که در سامانه رمز اکسچنج توسط کاربران وارد می شود محرمانه تلقی شده و وب سایت رمز اکسچنج در حفظ آنها کوشا است و ذخیره سازی این اطلاعات با پیچیده ترین روش های رمز گذاری صورت می گیرد.

کاربر ثبت نام کننده در رمز اکسچنج متعهد می‌گردد که این امر توسط خود او انجام شده و به هیچ عنوان اکانت کاربری خود را در اختیار شخص دیگری نخواهد گذاشت و تمامی پرداخت‌ها نیز از کارت و حساب بانکی خودش، توسط خودش و با آگاهی کامل انجام خواهند شد. بدیهی است چنانچه فردی کارت بانکی خود را به فرد دیگری اجاره دهد و یا به منظور استفاده‌ی شخص دیگری در وبسایت اقدام به ثبت نام، خرید و فروش کند علاوه بر تعلیق حساب کاربری، شخصی که مدارک به اسم او بوده متخلف شمرده می‌شود و به نهادهای قانونی ذی‌ربط معرفی می‌گردد و تمامی عواقب و پیامدهای بعدی بر عهده‌ی وی بوده و از رمز اکسچنج سلب مسئولیت می‌گردد.
کاربر می‌بایست با مطالعه کامل قوانین رمز اکسچنج اقدام به ثبت نام، خرید، فروش و استفاده از وبسایت بکند و در غیر اینصورت رمز اکسچنج مسئولیتی را نخواهد پذیرفت.

رمز اکسچنج برای ارائه خدمات نیاز به احراز هویت کامل کاربران دارد و کاربران موظف به ارائه اطلاعات هویتی صحیح و کامل از خودشان هستند. در صورتی که مشخص شود کاربر اطلاعات هویتی شخصی غیر از خودش را به رمز اکسچنج ارائه کرده و یا در ارائه اطلاعات تقلب، تغییر و هرگونه دستکاری کرده باشد، این اختیار برای رمز اکسچنج وجود دارد که علاوه بر معرفی کاربر متخلف به مراجع قانونی، حساب کاربری وی را مسدود سازد.
کاربر موظف به حفظ و نگه داری نام کاربری و رمز عبور خود به صورت محرمانه است. چنانچه در اثر سهل انگاری و هر مورد دیگری ازجانب کاربر این اطلاعات به دست فرد دیگری بیفتد مسئولیت و عواقب معاملات بر عهده‌ی خود کاربر بوده و از این بابت مسئولیتی متوجه رمز اکسچنج نخواهد بود. چنانچه کاربر متوجه سرقت و یا لو رفتن رمز عبور خود شد باید بلافاصله این موضوع را به اطلاع رمز اکسچنج از راههای ارتباطی ذکر شده در بخش تماس با ما برساند.

-تایید نکردن حساب کاربری
در موارد ذیل می‌توانیم ایجاد حساب را مردود اعلام کرده و نسبت به حذف حساب اقدام نماییم:
۱ ـ چنانچه کاربر به سن قانونی نرسیده (۱۸ سال کامل شمسی)یا از اهلیت قانونی کافی برخوردار نباشید.(مگر با دخالت ولی خاص یا قیم قانونی)
۲ ـ تلاش برای ایجاد حساب از طریق ارائه‌ی اطلاعات شخصی دیگران توسط کاربر از قبیل نام یا آدرس پست الکترونیکی
۳ ـ عدم وارد کردن اطلاعات لازم یا وارد کردن اطلاعات نادرست در زمان ایجاد حساب از سوی کاربر
۴ـ در صورت عدم رعایت سایر قوانین و مقررات از سوی شما یا انجام اقداماتی برخلاف استانداردهای که توسط سایت اعلام می‌گردد.