آیا رمز اکسچنج نماد اعتماد الکترونیکی دارد؟ چگونه به آن اعتماد کنم؟

برای جلب اعتماد شما عزیزان، رمزاکسچنج اقدام به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی برای فروشگاه خود به آدرس: shop.ramzex.com کرده، فروشگاه و صرافی دیجیتال ما هر دو متعلق به یک مجموعه است. همچنین وجود آدرس و کانال های ارتباطی شفاف از قبیل تلفن های پاسخگو متضمن اصالت کاری ما می‌باشد.

صرافی آنلاین رمز اکسچنج بر خلاف سایر صرافی های فعال در این زمینه تا کنون به هیچ وجه دچار فیلترینگ نشده و هیچ گونه شکایتی تا این لحظه از طرف کاربرانش نداشته که این امر نیز از طریق پلیس فتا قابل استعلام می‌باشد.

پشتیبانان ما به صورت 24 ساعته پاسخگوی شما برای رفع هرگونه ابهام و جلب اعتماد شما کاربران گرامی در حال فعالیت بوده و همچنین دفتر مرکزی ما با هماهنگی قبلی پذیرای شماست.

به دلیل عدم تهیه قانون برای رمزارزها در کشور و عدم شناسایی آن توسط نهادهای زیربط مجوزی برای آن صادر نمی‌شود ولی این به معنای مجرمانه بودن عمل نیست و این کار از لحاظ قانون صرفا با (خلاء قانون) مواجه است و عمل خرید وفروش رمزارزها تا لحظه ی قانون گذاری و ابلاغ آن مجاز تلقی می‌شود.

روش های ارتباطی با رمزاکسچنج کدام ها هستند؟

۱- ارسال تیکت از پنل کاربری
۲- چت آنلاین
۳- تماس تلفنی

ساعت کاری وبسایت چگونه است؟

شما ۲۴ ساعته ۷ روز هفته قادر به ثبت سفارش در رمزاکسچنج هستید ولی تماس با بخش مالی و اداری ما در روزهای کاری از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ بعد از ظهر و پنجشنبه ها تا ۴ بعد از ظهر امکان پذیر است. لازم به ذکر شماره پشتیبانی رمزاکسچنج ۲۴ ساعته فعال و آماده راهنمایی برای سفارشات ثبت شده است.

در صورتی که آدرس کیف پول رمزارز(Wallet) را اشتباه ثبت کنم و کوین ارسال شود آیا امکان برگشت آن وجود دارد؟

به هیچ عنوان! در دنیای ارزهای دیجیتال هویت گیرنده و فرستنده پنهان است و این امر به هیچ عنوان قابل برگشت نیست. پیشنهاد ما بررسی چند باره آدرس وارد شده توسط شماست. همچنین فراموش نکنید که کپی پیست هم می تواند توسط بدافزارها و ویروس های مخرب احتمالی بر روی سیستم شما تغییر کند پس حتما آدرس وارد شده را مورد بررسی قرار دهید. چک کردن حرف اول و آخر آدرس ولت وارد شده هم یکی از راهای ساده این بررسی است.

هزینه انتقال در هنگام خرید رمز ارز چیست؟

این کارمزدی است که شبکه آن رمزارز برای انتقال آن دریافت می‌کند و ربطی به درآمد رمزاکسچنج نداشته و برای ارسال کوین شما استفاده می‌شود.

حداقل میزان خرید یا فروش در رمزاکسچنج چقدر است؟

برای سفارشات فروش به سایت حداقلی وجود ندارد اما برای سفارشات خرید از سایت از حدود 200 هزار تومان به بالا امکان خرید میسر است که البته با توجه به کارمزد های شبکه این مقدار نیز برای برخی از رمز ارز ها متغییر است.

چرا برای خرید و فروش رمزارز ها برای من سقف تعیین شده است؟

به دلیل اینکه بهتر خدمت رسان شما عزیزان باشیم لازم است تا برای مبالغ بالاتر از حد پیش فرض سایت با همکاران ما هماهنگ بفرمایید تا سقف را برای تراکنش شما ارتقا دهند.

مدت زمان ارسال رمز ارز چقدر است؟

از چند دقیقه تا حداکثر ۲۴ ساعت با توجه به سرعت انتقال شبکه‌ی رمزارز مورد نظر

سیکل پایا و ساتنا چگونه عمل می‌کند؟

باتوجه به سیکل های تسویه پایا در کشور بنا بر ابلاغیه بانک مرکزی زمانهای تسویه ریالی رمز اکسچنج به شرح زیر است:

  • درخواست های برداشت ریال صرفاً در روزهای کاری پردازش میشوند و در روزهای تعطیل بدلیل از سرویس خارج بودن شبکه های ساتنا و پایا امکان تسویه به جز در موارد خاص وجود ندارد.
  • درخواست های ثبت شده تا ساعت 12:30، در سیکل 13:45 توسط بانک مرکزی پردازش و معمولا با نیم تا یک ساعت تاخیر به حساب کاربران واریز خواهد شد.
  • درخواست های ثبت شده بعد از ساعت 12:30 تا ساعت 22، در روز کاری بعد در ساعت 4 الی 7 صبح به حساب کاربران محترم واریز خواهد شد.️
  • درخواستهای ثبت شده بعد از ساعت 22 تا 9 صبح، در ساعت 10:45 دقیقه صبح توسط بانک مرکزی پردازش و معمولا با نیم تا یک ساعت تاخیر به حساب کاربران محترم واریز خواهد شد.

تسویه به مقصد بانک آینده به شرح زیر است:

  • تسویه به مقصد بانک آینده در روزهای کاری از ساعت 9 تا 21، هر یک ساعت یکبار انجام خواهد گردید.
  • در صورتی که درخواست تا قبل از دقیقه 45 هر ساعت ثبت گردد، تسویه برای همان ساعت خواهد بود و در غیر این صورت به ساعت بعدی منتقل خواهد شد.
  • درخواست های تسویه بانک آینده در ساعات 21 تا 22، برای ساعت 23 تسویه خواهد شد.
  • درخواست های ثبت شده پس از ساعت 22، در اولین سیکل روز بعد انجام می گردد.
  • تسویه به مقصد بانک آینده در روزهای تعطیل نیز هر سه ساعت یکبار انجام خواهد شد.

در نظر داشته باشید زمان پردازش سیکل پایا از سوی بانک مرکزی با زمان واریز به حساب شما متفاوت خواهد بود و معمولا با تاخیر 30 تا 45 دقیقه به حساب مقصد واریز میشود.

مدت زمان ارسال وجه ریالی چقدر است؟

کمتر از ۱ تا حداکثر ۲۴ ساعت کاری همکاران ما دستور پرداخت را صادر می‌کنند و با توجه به سیکل کاری پایا، ساتنا یا انتقال داخلی بانک آینده وجه به حساب شما منتقل می‌شود.

قیمت ریالی و میزان رمزارز نمایش داده شده در فاکتور قطعی است؟

بله! هنگامی که شما از ما خرید می‌کنید دقیقا به میزان نمایش داده شده در فاکتور رمزارز دریافت می‌کنید
هنگامی که شما به ما می‌فروشید چنانچه تا ۲ ساعت بعد از ثبت فاکتور رمز ارز به دست ما برسد قیمت ریالی طبق فاکتور به شما پرداخت می‌شود. و چنانچه این زمان به اتمام برسد مبلغ اضافی یا کاستی با توجه به زمان آن لحظه تعیین و در پیوست فاکتور قبلی برای شما ارسال می‌گردد. همچنین به هیچ وجه جای نگرانی از بابت کوین‌های ارسالی نیست، هر زمان که آن را دریافت کنیم مبلغ ریالی آن برای شما واریز می‌کنیم. پیشنهاد ما به شما استفاده از کارمزد ارسال(Transaction fee) بیشتر برای ارسال سریعتر از کیف پولتان است.

لینک تراکنش(TX ID) چیست؟

لینک تراکنش یا TX ID یا Hash شناسه‌ی یک تراکنش ارسال در شبکه‌ی هر رمز ارز یا کوین می‌باشد. هنگامی که شما از کیف پول یا همان Wallet خود رمزارزی را ارسال میکند برای تراکنش شما یک شناسه یکتا در کل شبکه تغریف می‌گردد تا برای پیگیری های بعدی دچار سردرگمی نشوید و هر لحظه بتوانید وضعیت کوین خود در شبکه را ملاحظه بفرمایید. هنگام فروش به ما لازم است تا این شناسه را در رمزاکسچنج ثبت کنید.

چگونه بیت کوین، اتریوم و تتر بخرم و بفروشم؟

پس از احراز هویت شما قادر به خرید یا فروش به رمزاکسچنج خوهید بود.
1. برای خرید پس از انتخاب نوع و میزان رمزارز مورد نظر و مشاهده معادل ریالی آن، آدرس کیف پول رمزارز (Wallet) را وارد کنید سپس مبلغ ریالی آن را بپردازید تا رمز ارز به آدرس شما ارسال شود.
2. برای فروش پس تعیین نوع و میزان رمزارز مورد نظر و مشاهده معادل ریالی آن، اول رمزارز را به آدرس قید شده ارسال کنید، سپس TX ID را در فرم مربوطه وارد کنید و منتظر واریز ریالی تیم ما بمانید. همکاران ما سفارش ها را با نهایت سرعت و دقت پردازش کرده و آن را از طریق سیکل پایا به حساب شما واریز خواهند کرد. چنانچه حساب شما در بانک ملت باشد بدون قرار گرفتن در سیکل پایا مبلغ به حساب شما واریز خواهد شد.

چرا باید تایید هویت کنم؟

متاسفانه به دلیل سوء استفاده های عده ای از افراد و مشکلات حقوقی و قانونی و همچنین رعایت قوانین مرتبط با پولشویی، کاربران رمزاکسچنج در شروع کار می‌بایست احراز شوند. لازم به ذکر است این احراز هویت در نهایت به نفع کاربر بوده و موجب امن شدن فضای معاملاتی سایت می گردد.

در رمز اکسچنج چه رمزارز هایی عرضه می‌شوند؟

بیت کوین، اتریوم، تتر، ریپل و تعداد زیادی از آلت کوین های دیگر که لیست کامل آنها را همراه قیمت در این لینک می‌توانید مشاهده فرمایید.

نام کاربری یا ایمیل خود را فراموش کرده ام، باید چه کنم؟

از طریق چت آنلاین یا تماس تلفنی با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

رمز عبور به رمز اکسچنج را فراموش کرده ام، باید چه کنم؟

بر روی گزینه (فراموشی رمز عبور) به هنگام ورود کلیک کنید.

چگونه یک کیف پول (Wallet) برای بیت کوین یا سایر رمزارزها بسازم؟

چنانچه ولت یا کیف پول رمزارز ندارید میتونید با توجه راهنمای موجود در این لینک آن را بسازید.

چگونه در رمزاکسچنج ثبت نام کنم؟

برای ثبت نام اینجا کلیک کنید.

رمز اکسچنج چیست و چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

رمز اکسچنج یک وبسایت جامع در زمینه‌ی ارائه خدمات رمزارز ها می‌باشد که شامل بخش‌های زیر است:
1- خرید و فروش رمزارز (بیت کوین، اتریوم،…)
2- فروش دستگاه‌های ماینر رمزارز ها و تجهیزات مرتبط، خدمات مرتبط با ماینینگ و مشاوره
3- آگاهی بخشی و اطلاع رسانی در حوزه رمزارز ها

بیت‌کوین چیست؟

بیت‌کوین اولین و معروف‌ ترین رمز ارز دنیا می‌باشد؛ شبکه بیت‌ کوین یک شبکه غیر متمرکز است و به افراد اجازه می‌دهد تا مستقیما و بدون واسطه با یکدیگر به مبادله بپردازند. بیت کوین یک دارایی دیجیتال است که به راحتی می‌توان آن را حمل و خرج کرد و با کارمزدهای بسیار کمتر نسبت به پول سنتی رایج، آن را انتقال داد.

رمز ارز چیست؟

واژه‌ی رمزارز برگردان انگلیسی Cryptocurrency می‌باشد که از دو بخش crypto‌ به معنی رمز و currency به معنی ارز تشکیل شده است. رمزارز ها در‌حقیقت نوعی پول مجازی هستند که به صورت رمزنگاری شده تبادل می‌شوند و تمام ویژگی‌های پول‌های رایج را بجز ماهیت فیزیکی دارا هستند. آنها را می‌توان با تمام ارزهای دیگر مبادله کرد(اعم از پول فیزیکی رایج و یا سایر رمزارز ها)، با آنها تراکنش‌های مالی انجام داد، و برای خرید کالا و خدمات از آنها استفاده کرد.
برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید