قوانین و مقررات:
موافقتنامه زیر مابین وبسایت ramzex.com و panel.ramzex.com که از این به بعد در این موافقتنامه رمز اکسچنج نامیده می‌شوند، از یک سو و کاربر استفاده کننده از آن از سوی دیگر بسته می‌شود.
مفاد این موافقتنامه از سوی رمز اکسچنج ارائه می‌شود و پس از موافقت کاربر و تایید آن(با ثبت نام به عنوان کاربر) به مورد اجرا گذاشته می‌شود. این توفقنامه قابل اصلاح و تغییر توسط رمز اکسچنج می‌باشد و قبل از اعمال، موارد تغییر کرده از طریق پست الکترونیکی و تلفن همراه ثبت نامی در وبسایت به اطلاع کاربر خواهد رسید و چنانچه کاربر تا ۷ روز واکنشی به آن نشان ندهد به معنی پذیرش تغییرات از سوی ایشان است.

– قوانین کلی:
کاربر ثبت نام کننده در رمز اکسچنج متعهد می‌گردد که این امر توسط خود او انجام شده و به هیچ عنوان اکانت کاربری خود را در اختیار شخص دیگری نخواهد گذاشت و تمامی پرداخت‌ها نیز از کارت و حساب بانکی خودش، توسط خودش و با آگاهی کامل انجام خواهند شد. بدیهی است چنانچه فردی کارت بانکی خود را به فرد دیگری اجاره دهد و یا به منظور استفاده‌ی شخص دیگری در وبسایت اقدام به ثبت نام، خرید و فروش کند علاوه بر تعلیق حساب کاربری، شخصی که مدارک به اسم او بوده متخلف شمرده می‌شود و به نهادهای قانونی ذی‌ربط معرفی می‌گردد و تمامی عواقب و پیامدهای بعدی بر عهده‌ی وی بوده و از رمز اکسچنج سلب مسئولیت می‌گردد.
کاربر می‌بایست با مطالعه کامل قوانین رمز اکسچنج اقدام به ثبت نام، خرید، فروش و استفاده از وبسایت بکند و در غیر اینصورت رمز اکسچنج مسئولیتی را نخواهد پذیرفت.
رمز اکسچنج برای ارائه خدمات نیاز به احراز هویت کامل کاربران دارد و کاربران موظف به ارائه اطلاعات هویتی صحیح و کامل از خودشان هستند. در صورتی که مشخص شود کاربر اطلاعات هویتی شخصی غیر از خودش را به رمز اکسچنج ارائه کرده و یا در ارائه اطلاعات تقلب، تغییر و هرگونه دستکاری کرده باشد، این اختیار برای رمز اکسچنج وجود دارد که علاوه بر معرفی کاربر متخلف به مراجع قانونی، حساب کاربری وی را مسدود سازد.
کاربر موظف به حفظ و نگه داری نام کاربری و رمز عبور خود به صورت محرمانه است. چنانچه در اثر سهل انگاری و هر مورد دیگری ازجانب کاربر این اطلاعات به دست فرد دیگری بیفتد مسئولیت و عواقب معاملات بر عهده‌ی خود کاربر بوده و از این بابت مسئولیتی متوجه رمز اکسچنج نخواهد بود. چنانچه کاربر متوجه سرقت و یا لو رفتن رمز عبور خود شد باید بلافاصله این موضوع را به اطلاع رمز اکسچنج از راههای ارتباطی ذکر شده در بخش تماس با ما برساند.
معاملات ارز های دیجیتال باید با آگاهی و بررسی انجام شود و مسئولیت ضرر نا آگاهانه از خرید ارز های دیجیتال به عهده خود کاربر است.
در صورت هرگونه تخلف از سوی کاربر اعم از استفاده از حساب های بانکی هک شده ,مشخص نبودن منبع پول,پولشویی … که قصد فریب وب سایت را دارد, رمز اکسچنج حق خود می داند حساب کاربر را معلق و به مراجع ذیصلاح قانونی کشور اطلاع دهد.
با توجه به مشکلات عدیده ای که در مورد شبکه ها و والت های ارز های دیجیتال ممکن است رخ دهد , کاربر با خرید خود از وب سایت می پذیرد در صورت بروز مشکلات شبکه در ارز خریداری شده تا زمان رفع مشکل صبر و شکیبایی داشته و هر گونه درخواست عودت وجه را از خود صلب می کند. در چنین شرایطی که پس از ۴۸ ساعت امکان ارسال توسط والت مبدا نباشد اما دسترسی به ارز خریداری شده توسط وب سایت میسر باشد دو طرف می توانند پس از توافق نسبت به تغییر ارز اقدام کرده و مشتری ارز دیگری را دریافت نماید , در شرایطی که ارز از کیف پول وب سایت خارج شده و به کیف پول مقصد نرسیده است یا به عبارتی در حالت پندیگ قرار گیرد خریدار باید تازمان بازگشت وجه به کیف پول وب سایت یا رسیدن به کیف پول مقصد صبر کرده که این پروسه ممکن است تا یک هفته زمان ببرد در چنین شرایطی خریدار حق هر گونه اعتراضی را از خود صلب می نماید .
واریز وجه به حساب سایت توسط شخص ثالث طبق قوانین بانک مرکزي ممنوع میباشد، لذا واریز کننده وجه ریالی و درخواست کننده سفارش باید یکسان باشند. معادل ریالی در هنگام واریز وجه به حساب سایت باید از حساب شخص متقاضی (کاربر عضو و احراز شده در سایت) حواله شود و در صورت نقدي بودن وجه واریزي، باید در فیش مربوطه نام واریز کننده، همان نام کاربر احراز شده در سایت باشد. بدیهی است در غیر این صورت به درخواست حواله مذکور ترتیب اثر داده نخواهد شد.
خرید و یا فروش به سایت قطعی بوده و پس از ثبت و پرداخت سفارش دو طرف ملزم به دریافت و پرداخت وجه با قیمت ثبت شده در سیستم می باشند و پس از پرداخت امکان کنسل کردن سفارش از سوی خریدار میسر نمی باشد مگر با توافق وبسایت.
‌اولین خرید از وب سایت بین 24 الی 72 ساعت به آدرس کیف پول شما ارسال میگردد اما قیمت و مقدار آن قطعی میباشد. لازم به ذکر این مورد تنها در سفارش اول شما می‌باشد.
منبع و مقصد کلیه ی ارزهای دیجیتال در تراکنش های سایت کاملا قانونی و مطابق با قوانین بین المللی و مقررات جمهوری اسلامی ایران باشند.
کاربر باید مالک قانونی وجوه و حساب هایی باشد که در هر سفارش به هر نحو چه برای پرداخت و چه برای دریافت از آنها استفاده کرده است.
اطلاعاتی که کاربر در خلال سفارش یا ثبت نام در سایت وارد کرده است کاملا محفوظ خواهد ماند و به هیچ شخص ثالثی ارائه نخواهد شد مگر با نامه ی قضایی و یا درخواست کتبی پلیس فتای جمهوری اسلامی ایران.
کاربر باید اطلاعات لازم در طی سفارش را با دقت وارد کرده است و کلیه ی مسئولیت مربوط به اشتباه وارد کردن اطلاعات در خلال سفارش با خود وی است و رمز اکسچنج هیچ مسئولیتی راجع به سفارش انجام شده ای که اطلاعات اشتباه داشته و موجب زیان کاربر شده نمی‌پذیرد.
رمز اکسچنج هیچ گونه مسئولیتی راجع به تاخیر یا تراکنش ناموفق ایجاد شده در انجام سفارش به علت نقص یا مشکل یا تعمیرات سیستم ارز دیجیتال یا بانک پذیرنده ندارد.
سودی به موجودی ریالی کیف پول کاربر تعلق نخواهد گرفت. کاربر مجاز به برداشت این مبلغ در هر زمان می‌باشد. تنها در صورت تعلیق حساب به دلیل تخلف کاربر و تا زمان رفع تعلیق آن، موجودی کیف پول ریالی کاربر غیر قابل برداشت می‌شود.
حقوق هر کاربر برای استفاده از سایت مخصوص به خود اوست و مسئولیت استفاده ی هر کاربر از نام کاربری و رمز عبور وی فقط و فقط به عهده ی کاربر خواهد بود. همچنین مسئولیت کلیه ی تراکنش های انجام شده از حساب کاربری وی به عهده ی خود وی است.
در موارد فورس ماژور از قبیل جنگ، آتش سوزی، زلزله و سایر بلایای طبیعی و موارد اضطراری ملی و همچنین شرایط خاص و پیش بینی نشده‌ی مربوط به ارزهای مجازی که موجب توقف فعالیت وب‌سایت می‌شود، عملکرد سایت دستخوش تغییر بوده و ممکن است با توقف کامل همراه شود. در این موارد خاص که موجب توقف فعالیت ما یا از دست رفتن زیرساخت های فیزیکی وبسایت شوند، مسئولیتی متوجه رمز اکسچنج نخواهد شد.
رمز اکسچنج از ارائه خدمات به وبسایت های شرط بندی و قمار آنلاین معذور می‌باشد و تمامی قوانین آن تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.
ثبت نام کاربر در وب‌سایت به منزله پذیرش کامل این توافقنامه می‌باشد.

-تایید نکردن حساب کاربری
در موارد ذیل می‌توانیم ایجاد حساب را مردود اعلام کرده و نسبت به حذف حساب اقدام نماییم:
۱ ـ چنانچه کاربر به سن قانونی نرسیده (۱۸ سال کامل شمسی)یا از اهلیت قانونی کافی برخوردار نباشید.(مگر با دخالت ولی خاص یا قیم قانونی)
۲ ـ تلاش برای ایجاد حساب از طریق ارائه‌ی اطلاعات شخصی دیگران توسط کاربر از قبیل نام یا آدرس پست الکترونیکی
۳ ـ عدم وارد کردن اطلاعات لازم یا وارد کردن اطلاعات نادرست در زمان ایجاد حساب از سوی کاربر
۴ـ در صورت عدم رعایت سایر قوانین و مقررات از سوی شما یا انجام اقداماتی برخلاف استانداردهای که توسط سایت اعلام می‌گردد.

-مدیریت حساب‌
۱ـ حساب شما تنها باید توسط خود شما مورد استفاده قرار گیرد. در صورت تغییرات اطالاعات شما پس از ثبت نام باید بلافاصله اطلاعات جدید را در اطلاعات حساب به روز کرده و منتظر تایید سایت در اسرع وقت باشید.
۲ـ در خصوص خسارات ناشی از عدم اصلاح اطلاعات یا صدمه‌ی ناشی از استفاده‌ی غیر مجاز از حساب توسط شخص دیگری که رمز عبور شما را به سرقت برده است، مسئولیتی نخواهیم داشت.

-استفاده از خدمات
برای ارائه‌ی بهتر خدمات، ممکن است اعلامیه‌های مربوط به استفاده از خدمات، شامل انواع اطلاعات برای شما ارسال شود یا آن را مستقیماً به ایمیل یا تلفن همراه شما ارسال نماییم.