آموزش فرایند خرید از سایت

جهت خرید ابتدا باید در سامانه ثبت نام کنید و بلافاصله نسبت به احراز هویت خود اقدام نمایید. پس از تایید هویت شما توسط پشتیبانان رمز اکسچنج امکان خرید برای شما آزاد می شود برای رفتن به قسمت خرید در منوی عمودی سایت که در سمت راست صفحه نمایان گر است روی گزینه سفارش کلیک کنید و پس از باز شدن منو روی لینک خرید رمز ارز کلیک کنید همچنین اگر در صفحه داشبورد حساب کاربری باشید لینکی جهت رفتن به ناحیه خرید نمایش داده می شود در تصویر زیر قسمت های ذکر شده در کادر قرمز رنگ نمایش داده شده اند.

 

فرایند خرید شامل 3 مرحله است اکنون در مرحله اول قرار دارید که باید نوع رمز ارزی که قصد خرید را دارید را انتخاب نمایید و همچنین مقداری که قصد خرید دارید را مشخص کنید در ماشین حساب سامانه وارد کردن مقدار بر حسب تومان یا رمز ارز امکان پذیر است سپس تیک قوانین و مقررات را پس از مطالعه بزنید و با کلیک روی دکمه سبز رنگ به مرحله بعدی بروید.

 

در مرحله دوم باید آدرس دریافت رمز ارزی که قصد خرید آنرا دارید را وارد کنید چنانچه کیف پولی و آدرسی جهت دریافت ندارید و آشنایی کامل نیز با این بخش ندارید اینجا کلیک کنید و با توجه با آموزش های موجود آدرس خود را بسازید، آدرس را وارد کرده و به مرحله بعد بروید.

در مرحله آخر اطلاعاتی که وارد کرده اید نمایش داده می شوند آنها را بررسی کنید در صورت اشتباه وارد کردن توسط دکمه برگشت به عقب برگشته و موارد را اصلاح نمایید سپس باید یک روش پرداخت را انتخاب نمایید چنانچه در کیف پول داخلی سایت موجودی دارید می توانید از آن موجودی جهت پرداخت سفارش استفاده نمایید در غیر این صورت باید گزینه دوم را انتخاب نموده و پرداخت را آنلاین انجام دهید توجه نمایید که پرداخت فقط باید با کارت های تایید شده شما انجام شوند. پس از ثبت سفارش به صفحه لیست سفارشات من ارجا داده می شوید و سفارش شما در حداقل زمان توسط کارشناسان ما انجام می گیرد.

آموزش فرایند فروش به سایت

جهت فروش ابتدا باید در سامانه ثبت نام کنید و بلافاصله نسبت به احراز هویت خود اقدام نمایید.  برای رفتن به قسمت فروش در منوی عمودی سایت که در سمت راست صفحه نمایان گر است روی گزینه سفارش کلیک کنید و پس از باز شدن منو روی لینک فروش رمز ارز کلیک کنید همچنین اگر در صفحه داشبورد حساب کاربری باشید لینکی جهت رفتن به ناحیه فروش نمایش داده می شود در تصویر زیر قسمت های ذکر شده در کادر قرمز رنگ نمایش داده شده اند.

فرایند فروش شامل 3 مرحله است اکنون در مرحله اول قرار دارید که باید نوع رمز ارزی که قصد فروشش را دارید را انتخاب نمایید و همچنین مقداری که قصد فروش دارید را مشخص کنید در ماشین حساب سامانه وارد کردن مقدار بر حسب تومان یا رمز ارز امکان پذیر است سپس تیک قوانین و مقررات را پس از مطالعه بزنید و با کلیک روی دکمه سبز رنگ به مرحله بعدی بروید.

در مرحله دوم باید مقداری که برای فروش تعیین نموده اید را به آدرس کیف پول رمز اکسچنج انتقال دهید و صبر کنید تا تراکنش انجام شود سپس لینک تراکنش یا همان هش یا TXID را در فرم مشخص شده در تصویر پایین وارد نمایید و به مرحله بعد بروید چنانچه از شناسه تراکنش و نحوه دریافت آن اطلاعات کافی ندارید لینک آموزشی قرار داده شده است آنرا مطالع فرمایید.

در مرحله آخر اطلاعاتی که وارد کرده اید نمایش داده می شوند آنها را بررسی کنید در صورت اشتباه وارد کردن توسط دکمه برگشت به عقب برگشته و موارد را اصلاح نمایید سپس باید یک روش دریافت وجه را انتخاب نمایید ، می‌توانید وجه را در داخل کیف پول حساب کاربری تان واریز کنید و در آینده با آن رمز ارز بخرید و یا درخواست برداشت بزنید و چنانچه حساب بانکی داخل سامانه ثبت کرده باشید می توانید حسابتان را جهت دریافت وجه انتخاب نمایید پس از ثبت سفارش شما در حداقل زمان توسط کارشناسان ما انجام می گیرد.